İLETİŞİME GEÇİN

ÇÖZÜMLERİMİZ

Satış ve Dağıtım

Satış ve Dağıtım

Teklif modülünden, sipariş ve faturalamaya kadar Natra belirlediğiniz çalışma parametrelerine göre size hizmet verecektir.

Satın Alma

Satın Alma

Satınalma taleplerinden, ihtiyaç belirleme listelerine , stok limitlerinden otomatik sipariş oluşturma özelliği ile NATRA satınalma departmanının en önemli gücü...

Dış Ticaret

Dış Ticaret

İhracat / İthalat faturaları ve ihraç kayıtlı faturalar tüm gerekli form dizaynları ile dış ticaret operasyonlarında en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor.

Depo ve Lojistik

Depo ve Lojistik

Üretim veya satış dağıtım, depo takibi, dinamik sayım işlemleri, mal kabul ve teslimat, barkod otomasyonları, seri numarası izleme gibi birçok stok hareketi kolayca raporlanabilir ve izlenebilir.

Finans Yönetimi

Finans Yönetimi

Her müşteriye ait özel fiyatlandırma tablosu, finansal analizler, kredi limitleri, nakit akış tabloları, tahsilat performansları ve geçmiş dönem ile kıyaslamalar artık çok çok kolay...

Müşteri İlişkileri (CRM)

Müşteri İlişkileri (CRM)

Potansiyel müşteri adayları veya mevcut kayıtlı müşteriler, telefon görüşmeleri, direkt ziyaretler, teklifler, SMS mesajları gibi tüm bilgileriniz kayıt altına alınır ve istenen tip ve aralıklarda takip edilir.

Üretim ve Planlama

Üretim ve Planlama

Ürün ağaçları, alternatif stok tanımları, tedarikçi ve operasyon tanımları, kalite kontrol işlemleri, parti takibi, sipariş, yarı mamul üretimi, nihai ürün, tüm proses, planlama ve maliyet analizleri ile birlikte full entegrasyon.

Servis Yönetimi

Servis Yönetimi

Telefonla ile başlayan servis çağrıları, garantili parça değişimleri, yetkili firmaya teslimatı, tamamlanmış ürünlerin müşteriye SMS ile bildirimi, raporlama ve dokümantasyon Natra servis yönetiminde.

Natra Web

Natra Web

İstediğiniz her bilgiye , istediğiniz yerden ulaşma imkanı. Üstelik kendi menu ve raporlarınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.