İLETİŞİME GEÇİN

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 • Gerçek Pencere Sistemi

  Gerçek Pencere Sistemi

  Natra ekranları gerçek anlamda windows standartı ile uyumlu ve benzer çalışır. İstediğiniz kadar ekran üst üste açılabilir ve kapatmadan bir diğerine  kolayca geçiş yapılabilir. 

 • Kolay Kullanım, Hızlı Adaptasyon

  Kolay Kullanım, Hızlı Adaptasyon

  Program her menusunde aynı yerde bulunan aynı tuş ları kullanır. Ekranlar neredeyse birbirinin aynısıdır ve benzer algoritmalar ile çalışır.Natra ile yeni tanışan kullanıcıların ilk yorumu hep "çok kolay" olmuştur

 • Farklı İş Hacimlerine, Farklı Ürün Seçenekleri

  Farklı İş Hacimlerine, Farklı Ürün Seçenekleri

  Natra sahip olduğu 3 ana gruptaki paketi ve eklenebilir modülleri ile her büyüklükteki firmanın ihtiyaçlarını mükemmelen çözüm getirir. Bir üst pakete geçişte aynı veriler üzerinden devam edilir. Böylelikler hem bilgiler hem de yatırım korunur.

 • Hızlı Versiyon Güncelleme

  Hızlı Versiyon Güncelleme

  Belki de Türkiye'de en hızlı yeni versiyon çıkaran firmalardan biriyiz. Her sektörden öğrendiklerimizi, müşterilerimizin beklentilerini ve kendi yazılım master planımız ile örtüştürerek durmaksızın ürünlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

 • Sektörel Yaklaşımlar

  Sektörel Yaklaşımlar

  Standart bir paket program / ERP uygulaması olmamıza karşın farklı sektörlerdeki özel projelerimiz sayesinde, satış ve dağıtım, depo yönetimi ve lojistik, üretim ve planlama, otomotiv /standart teknik servis, CRM uygulamalarında oldukça güçlü çözümler önerebilmekteyiz

 • Proje Yönetimi ve Danışmanlık

  Proje Yönetimi ve Danışmanlık

  Farklı bütçelerde farklı paketlerimiz olsa da bizim için her müşterimize verdiğimiz hizmet ve kalitesi satış ve satış sonrası destek anlamında aynıdır. Satış öncesi mutlaka ayrıntılı bir analiz yapılır ve yol haritası potansiyel müşterimiz ile birlikte belirlenir.

 • e-ticaret

  e-ticaret

  e-ticaret artan trendi ile bilgisayar dünyasının vazgeçilmesi olmuştur. Birçok B2B projesinde başarılı bir şekilde NATRA altyapısı entegre olarak kullanılmaktadır.

 • Sistem Güvenliği

  Sistem Güvenliği

  Natra üzerinde çok gelişmiş bir kullanıcı güvenliği sistemi bulunur. Her kullanıcının ayrı kullanıcı ismi ve şifresi vardır. Her bir modül başlığı için izleme-kayıt-düzeltme-silme gibi haklar tanımlanabildiği gibi istenirse sadece belli tür kayıtların görülmesi de kısıtlanabilir. Ayrıca her kullanıcı için örneğin stok karlılık , satış fiyatı aralığı , tarih aralığı gibi detay tanımlar da yapılması mümkündür.

 • Kesintisiz ve Kaliteli Hizmet

  Kesintisiz ve Kaliteli Hizmet

  Bilgisayar programları olası problemlerde uzun beklemeleri tolere edemeyecek kadar kullanan firma için önem taşırlar. Virüs saldırıları, donanımsal sorunlar gibi dış etkenler her zaman potansiyel risklerdir. Bu yüzden destek hizmeti ve kalitesi bizler için ürünün kendisi kadar değerlidir.