İLETİŞİME GEÇİN

YASAL UYARI

YASAL UYARI

“Bu belge ve ilgili şartlar sitemizi ziyaret eden tüzel ve özel kişi ( bundan sonra ziyaretçi olarak anılacak) ile NATRA TEKNOLOJİ LTD.ŞTİ. (bundan sonra NATRA olarak anılacak) arasında kabul edilmiş sayılır.

Telif Hakkı:

Sitemizde yer alan özel isim, marka ve logoları tescilli oldukları firmalara aittir. Bu web sitesinin tasarımı, içeriği (her türlü bilgi, belge, beyanlar), görselleri ve indirilebilir belgelerin telif hakkı NATRA’ya aittir ve tüm hakları saklıdır. Siteyi ziyaret etmekle veya kullanmakla, NATRA Sitesinin kullanılmasına ilişkin bu koşullarla bağlı olduğunuzu, hem bu koşullara hem de site ile ilgili bütün yasal mevzuata uyacağınızı kabul etmiş sayılıyorsunuz. Size bu konuda özel ve yazılı olarak yetki verilmedikçe, bu sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu, kişisel kullanım amaçları dışında başkaca herhangi bir amaçla kopyalamayacağınızı, yüklemeyeceğinizi, yayınlamayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi veya başka bir şekilde kullanmayacağınızı kabul etmektesiniz. NATRA aksi bir durum veya kullanımda, tarafınıza her türlü hukuki ve cezai takibat yapmaya yetkili olduklarını peşinen kabul etmektesiniz. Kesin ve yazılı iznimiz olmadan başka bir sayfaya, bu siteyi veya başka bir bağlantıyı ekleyemezsiniz.

Yasal Uyarı:

NATRA ve/veya grup şirketleri bu web sitesinde verilen bilgilerin yeterliliği, tamlığı ve güncelliği konularında sorumlu değildir. Tüm çabalarımıza karşın, web sitesinde verdiğimiz yazılı bilgiler, grafikler, şemalar, görseller güncelliğini yitirmiş olabilirler. Web sitesinde yer alan tüm bilgiler ve beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde olmadığı gibi NATRA açısından herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. Yayınlanan bilgiler ışığında alacağınız her türlü kararın sorumluluğu tarafınıza aittir. NATRA site hazırlayıcılarının, şirket çalışanlarının, NATRA’nın yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların, bu web sitesindeki bilgiye erişiminiz, kullanımınız veya yorumlamanız neticesinde uğrayabileceğiniz olası zararlardan hiçbir şekil ve surette hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
NATRA web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, NATRA web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının NATRA sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, NATRA, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Etiketler: